すべての製品
キーワード [ industrial transport caster wheels ] 一致 319 製品.
重荷 350KGボールベアリングナイロンキャスタース スクロール 設置 100ポンド負荷容量
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
重荷回転用ゴム上板カスタムホイールボールベアリング
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
パーソナライズ可能な工業用ホイール
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
トッププレートサイズ 2-6 インチと 1-4 インチホイール幅 重用アプリケーションのための産業キャスター
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
2-12 インチ 全体高さ 重荷性能と最大300°Fの温度範囲のための産業キャスター
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
グレー プラスチック ホイール コア 亜鉛 塗装 軽量 ローラー 操作 容易
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Tread: | Smooth |
| Wheel Material: | TPR |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
TPR トッププレート重用車輪キャスター
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |

