すべての製品
キーワード [ industrial transport caster wheels ] 一致 319 製品.
105mm 工業キャスター プレートマウント ボールベアリング
| Wheel Width: | 105mm |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
工業 製品 負荷高さ 148/176/204/248mm 鉄輪 材料 選択肢
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
工業 製品 ISO Rosh CE 認証と伸縮高度 151/172/198/248mm
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
90-135kg 容量 総高さ 4.5 インチの軽量用カスタマー
| Capacity: | 90-135kg |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
Top Plate Type Stainless Steel Casters for Heavy Loads 500 Lbs Load Capacity Mounting Size 75*32Inches
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Capacity: | 90-135kg |
0.25インチ プレート厚さ 軽量用カスタマー 滑らかで静かな操作
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Tread Type: | Round Shape |
110kg 容量 ステンレス 鋼鉄 ローラー プレート 厚さ 0.25 インチ トップ プレート タイプ
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
コースター 4.5 インチ総高さとブーブルボールレースブラクレット機能であなたの機器を簡単に操作します
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |

